jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۰۹۲   ۱۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۹

درهایی که با آشتی کنان باز می شود

رحمتی هر روز به تیم ملی نزدیک می شود

خدا را شکر سرمربیان تیم های ملی و آبی فوتبال ایران آشتی کردند و الا معلوم نبود با هر روز نزدیک شدن به جام جهانی چه اتفاقاتی که نمی افتاد!

رحمتی هر روز به تیم ملی نزدیک می شود

به گزارش جام جم ورزشی ، نسق کشی امیر خان که من ، ژنرال و یلی بودم در نازی آباد برای کارلوس کروش پرتغالی با آشتی کنان این دو به پایان رسید و غائله نازی آباد ختم به خیر شد. کروش که کارهای مصلحتی در فوتبال ایران را به خوبی فرا گرفته است بعد از جنجالی که در برنامه هفته قبل ورزش و مردم بر پا کرده بود برای امیرخان در جشن آشتی کنان دست به سینه ایستاد و با پخش گل و شیرینی توسط نزدیکان کام اهالی فوتبال بویژه استقلالی ها شیرین شد.البته استقلالی ها این آشتی کنان را به فال نیک می گیرند چون ممکن است ادامه این روند پای سید مهدی رحمتی را به تیم ملی باز کند همان گونه که جناب کروش درهای تیم ملی را به سوی علی کریمی باز کرد ادامه تعریف و تمجیدها در مراسم آشتی کنان می تواند در بازگشایی این "در" بر روی رحمتی تاثیر گذار باشد.سید مهدی رحمتی با درخشش در لیگ برتر نشان داد در حال حاضر شایسته ترین دروازه بان فوتبال ایران است که دعوت دوباره از سنگربان استقلال نیاز به واسطه ندارد اما از آنجایی که کروش هم عادت به کارهای مصلحتی کرده شاید مصلحت آشتی کنان امیر – کارلوس ، دعوت دوباره از رحمتی باشد.

برچسب ها: رحمتی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها