jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۰۹۲   ۱۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۹

درهایی که با آشتی کنان باز می شود

رحمتی هر روز به تیم ملی نزدیک می شود

خدا را شکر سرمربیان تیم های ملی و آبی فوتبال ایران آشتی کردند و الا معلوم نبود با هر روز نزدیک شدن به جام جهانی چه اتفاقاتی که نمی افتاد!

رحمتی هر روز به تیم ملی نزدیک می شود

به گزارش جام جم ورزشی ، نسق کشی امیر خان که من ، ژنرال و یلی بودم در نازی آباد برای کارلوس کروش پرتغالی با آشتی کنان این دو به پایان رسید و غائله نازی آباد ختم به خیر شد. کروش که کارهای مصلحتی در فوتبال ایران را به خوبی فرا گرفته است بعد از جنجالی که در برنامه هفته قبل ورزش و مردم بر پا کرده بود برای امیرخان در جشن آشتی کنان دست به سینه ایستاد و با پخش گل و شیرینی توسط نزدیکان کام اهالی فوتبال بویژه استقلالی ها شیرین شد.البته استقلالی ها این آشتی کنان را به فال نیک می گیرند چون ممکن است ادامه این روند پای سید مهدی رحمتی را به تیم ملی باز کند همان گونه که جناب کروش درهای تیم ملی را به سوی علی کریمی باز کرد ادامه تعریف و تمجیدها در مراسم آشتی کنان می تواند در بازگشایی این "در" بر روی رحمتی تاثیر گذار باشد.سید مهدی رحمتی با درخشش در لیگ برتر نشان داد در حال حاضر شایسته ترین دروازه بان فوتبال ایران است که دعوت دوباره از سنگربان استقلال نیاز به واسطه ندارد اما از آنجایی که کروش هم عادت به کارهای مصلحتی کرده شاید مصلحت آشتی کنان امیر – کارلوس ، دعوت دوباره از رحمتی باشد.

برچسب ها: رحمتی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر