jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۰۱۵۲   ۰۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۴

چلسی و پاری سن ژرمن به دنبال بالوتلی

سوپر ماریو در اندیشه ترک میلان

ماریو بالوتلی مهاجم جنجالی تیم ملی فوتبال ایتالیا و باشگاه میلان ایتالیا مورد توجه دو تیم چلسی و پاری سن ژرمن قرار گرفته است.

سوپر ماریو در اندیشه ترک میلان

سایت جام جم ورزشی - بر اساس آخرین گزارش ها مورینیو سرمربی چلسی شخصا برای خرید این مهاجم غنایی الاصل ابراز تمایل کرده است این در حالیست که بالوتلی هنوز با میلان قرارداد دارد. در همین حال شنیده می شود که بالوتلی از سوی تیم میلیونر پاریسی یعنی پاری سن ژرمن هم پیشنهاد دارد. خود بالوتلی در این رابطه به "رای اسپرت" گفت: من هم اکنون در میلان بازی می کنم و طبیعتا فکر و ذهنم به تیم خودم معطوف است. اما درباره جدایی از میلان هیچ چیز مشخص نیست. شاید این اتفاق در آینده بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر