یک قاچاقچی که به دلیل مسمویت به بیمارستانی در تهران مراجعه کرده بود در یک عمل جراحی توسط پزشکان، حدود دو کیلوگرم تریاک از معده‌اش کشف شد.
کد خبر: ۶۳۹۳۳۳
کشف دو کیلو تریاک از معده یک قاچاقچی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، ماموران کلانتری 112 ابوسعید از سوی یکی از منابع اطلاعاتی دریافتند یک قاچاقچی 27 ساله به دلیل مسمومیت به یکی از بیمارستان های مرکزی تهران مراجعه کرده است.

ماموران سریعاً به بیمارستان اعزام و متهم را شناسایی و باتوجه به اینکه اطمینان داشتند متهم به صورت انبار (بلعیدن) اقدام به حمل مواد مخدر می نماید موضوع را به سرعت به کادر پزشکی بیمارستان اطلاع داده و متهم را تحت نظر قرار دادند.

در ادامه پزشکان ضمن انجام آزمایشات پزشکی و اخذ عکس رادیولوژی از معده متهم دریافتند متهم مقادیر قابل توجهی بسته مشکوک را در معده خود جاسازی نموده است.با توجه به اینکه احتمال مرگ متهم به دلیل باز شدن مواد متصور بود به دستور پزشک معالج نامبرده به اتاق عمل منتقل و با انجام عمل جراحی از داخل معده وی مقدار یک کیلو و نهصد گرم تریاک در بسته های کوچک کشف شد.

سرهنگ کیومرث حسنوند رییس کلانتری 112 ابوسعد با اعلام این خبر، افزود: متهم هم اکنون تحت درمان میباشد و توسط مامورین این یگان تحت نظر قرار دارد تا پس از بهبودی تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرایم و دستگیری سایر همدستانش از وی صورت پذیرد.

برچسب ها: کیومرث حسنوند
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها