jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۳۶۰۰۰ ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۶:۳۳

بشار اسد دردیدار ظریف؛

تفکر وهابیت جهان را تهدید می‌کند

بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه در دیدار با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه ایران تاکید کرد: تفکر وهابیت نه تنها منطقه بلکه کل جهان را تهدید می‌کند.

تفکر وهابیت جهان را تهدید می‌کند

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از تلویزیون سوریه؛وی همچنین اظهار داشت: ملت منطقه با تفکر وهابی روبرو بوده و پدیده وهابیت باید با کمک همه ریشه کن شود.

در همین حال "دکتر محمدجواد ظریف" در دیدار با رئیس جمهور سوریه گفت: موفقیت کنفرانس ژنو 2 به جلوگیری از خونریزی و منع افراطی‌گری بستگی دارد.

وی همچنین بر حمایت ایران از دولت و ملت سوریه و همچنین حل و فصل بحران این کشور به دست مردم تاکید کرد.

وزیر امور خارجه ایران همچنین بر ضرورت تلاش‌های منطقه ای برای مقابله با چالش‌های پیش رو و مبارزه با تروریسم که منجر به امنیت و ثبات شود، تاکید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر