هنرنمایی آرجون کاپور در تلویزیون هند

کد خبر: ۶۳۴۵۸۳
هنرنمایی آرجون کاپور در تلویزیون هند

آرجون کاپور، بازیگر جوان و تازه‌وارد سینمای هند، همکاری با تلویزیون کشور خود را تجربه می‌کند. این بازیگر بیست و هشت ساله که حدود دو سال قبل به جمع بازیگران بالیوود پیوست، می‌گوید، وحشتی از حضور در کارهای تلویزیونی ندارد.

 وی بر این باور است که می‌توان بازیگر سرشناس سینما بود و در همان حال، به همکاری با مجموعه‌های تلویزیونی پرداخت. مجموعه‌ای که وی قرار است نقش اصلی آن را به عهده بگیرد با نام «شادی‌های زندگی» جلوی دوربین خواهد رفت.

این مجموعه مثل اغلب کارهای تلویزیونی هندی، یک درام خانوادگی است. خط اصلی قصه مجموعه فاش نشده است، ولی گفته می‌شود اختلافات یک پدر و پسر و تقابل سنت و مدرنیته، مضمون اصلی آن را تشکیل می‌دهد. در این صورت یک بازیگر سن و سال‌دار و قدیمی هندی، باید نقش مقابل آرجون کاپور را جلوی دوربین مجموعه بازی کند.

 این درام پرتنش خانوادگی در 13 قسمت تهیه خواهد شد و کل صحنه‌های آن در بمبئی جلوی دوربین خواهد رفت هنوزکارگردان (یا کارگردانان) شادی‌های زندگی انتخاب نشده است، اما بانی کاپور تهیه‌کننده قدیمی و سرشناس بالیوود، تولید آن را به عهده دارد. وی پدر این بازیگر است که دو سال قبل او را با فیلم اکشن و اجتماعی «عشق‌زاده» به تماشاگران هندی معرفی کرد.

 این فیلم فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند کرد و باعث مطرح شدن نام آرجون کاپور شد، اما دومین فیلم او به نام «اورنگ زاب» که اوایل سال 2013 روی پرده سینماها رفت، شکست سخت تجاری خورد. آرجون کاپور می‌گوید: حضورش در یک مجموعه تلویزیونی، ربطی به شکست مالی این فیلم ندارد. طبق سنتی قدیمی در سینماهای هند، بازیگران جوان و موفق بالیوودی تن به بازی در مجموعه‌های تلویزیونی نمی‌دهند و این کار را نوعی ضربه زدن به موقعیت حرفه‌ای سینمایی خود می‌دانند.

 به همین دلیل، اقدام آرجون کاپور باعث شگفتی تحلیلگران سینمایی و تلویزیونی شده است. طبق همان سنت قدیمی، بازیگران سرشناس سینمای هند، فقط در دوران پیری راهی رسانه تلویزیون می‌شوند. حضور آرجون کاپور در قاب کوچک در حالی اتفاق می‌افتد که مدتی قبل عموی 53 ساله او آنیل کاپور (بازیگر مطرح دو دهه هشتاد و نود میلادی) هم در نسخه هندی‌زبان اکشن دلهره‌آور «24» بازی کرد و پخش این مجموعه با استقبال بسیار تماشاگران هندی روبه‌رو شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها