فرکی : از نام‌های بزرگ حریف نترسیدیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با سوت جهانبازی داور این مسابقه، بازی با پرسپولیس برای ما تمام شد.
کد خبر: ۶۳۴۵۴۴
فرکی : از نام‌های بزرگ حریف نترسیدیم

حسین فرکی پس از شکست پرسپولیس در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه بازی خوبی را مقابل تیم پرسپولیس به نمایش گذاشتیم. این بازی از نظر من مخصوصا از طرف فولاد یکی از بهترین بازی‌های این فصل تا حال حاضر بوده و من با قدرت می‌توانم بگویم ما حتی بهترین بازی این فصل و فصل گذشته را انجام دادیم.

وی افزود: شاید به نوعی این بازی شاه ماهی بازی‌های لیگی بود که در آن بازی می‌کنیم. من دوست ندارم زیاد راجع بازی حرف بزنم چون چیزهایی که می‌خواهم به زبان بیاورم شایستگی ما بود که غیرقابل وصف بود. بچه‌های من با موقعیت‌های زیاد، فوتبال زیبا مقابل تیم بزرگ پرسپولیس به نمایش گذاشتند و به 3 امتیاز بازی هم رسیدند. من قبل از بازی این حرف را زدم که دوست داشتیم 3 امتیازی را که در تهران به پرسپولیس دادیم پس بگیریم و امروز در روزی بسیار خوب و در کنار هوادارانمان این اتفاق افتاد و امتیاز دور رفت را پس گرفتیم اما هنوز اعتقاد دارم ما باید کارهای زیادی را به همراه کارهای سخت انجام دهیم تا به هدف بزرگ‌مان برسیم.

سرمربی فولاد خاطرنشان کرد: ما تیم برتر بازی با پرسپولیس بودیم. در نیمه اول برخلاف جریان بازی دروازه ما باز شد اما ناامید نشدیم و کار خود را مجددا هجومی دنبال کردیم که خوشبختانه گل مساوی را زدیم و در بین نیمه نیز با توصیه به بازیکنان شجاع و باغیرت خودمان از نظر فنی برتر بودیم. خوشبختانه در نیمه دوم بسیار هجومی و فرصت‌طلب بودیم و هرگز از بازیکنان و اسم‌های بزرگ حریف که جایگاه بسیار خوبی را در فوتبال کشورمان دارند، نترسیدیم. ما می‌دانستیم این بازی بسیار حساس و سرنوشت‌ساز است و هرگز دوست نداشتیم شانس حضور در صدر جدول را از دست بدهیم البته ما زیاد به این مسائل توجه نکردیم چون فقط دوست داشتیم بازی را با انگیزه بالا ببریم. همین جا به همه فولادی‌ها تبریک می‌گویم و تشکر ویژه از هوادارانی دارم که برای ما در ورزشگاه سنگ تمام گذاشتند. این برد را به تمام مسئولین و مردم خوزستان تبریک می‌گویم که به هرحال احساس می‌کنم این شادی و این پیروزی به همه خوزستان کوچک و بزرگ چسبید.

فرکی افزود: امیدوارم در ادامه مقابل ذوب‌آهن هم بتوانیم عملکرد خوب و قابل قبولی را برای برد داشته باشیم البته ما همین امروز پرونده بازی را با سوت جهانبازی بستیم و باید به فکر بازی آینده باشیم. امیدوارم موفقیت‌مان به خاطر هواداران و مردم خوزستان ادامه‌دار باشد. خوزستانی‌ها در همه جای جهان هستند نه فقط ایران و باید این پیروزی را بیش از حد به این علاقمندان به فوتبال که عاشقانه این تیم را همراهی می‌کند تبریک بگویم. من دوست دارم همه فولادی‌ها با بردهای این تیم خوشحال شوند و حتی برای تیم‌های دیگر خوزستانی نیز آرزوی موفقیت داریم.

فرکی درباره فحاشی سوشا مکانی به خبرنگار واحد مرکزی خبر خوزستان نیز گفت: فعلا دوست ندارم راجع به این موضوع حرفی بزنم. (در همین حال خبرنگار واحد مرکزی خبر خوزستان دوباره گفت من حتی در بین نیمه نیز نزد نماینده فدراسیون رفتم و به ایشان گله کردم که او هم به من گفت هر کاری دوست داری برو انجام بده، فحاشی کرده که کرده) در همین حال بود که مجددا فرکی گفت: من دوست ندارم راجع به این موضوع در این جمع عمومی حرف بزنم یا پاسخی بدهم. اجازه دهید این موضوع را بیشتر بررسی کنم چون این تنها موردی نیست که برای اولین بار برای من اتفاق افتاده باشد. من در بازی‌های گذشته نیز از این مسائل دیده‌ام که این اتفاقات افتاده اما من پاسخی نداده‌ام. به هرحال باید موضوع را بررسی کنم و از نزدیک اطلاعاتم را قوی‌تر کنم. هر اتفاقی که افتاده بود ما می‌توانیم در فضایی خارج از بحث رسانه‌ای با همدیگر حرف بزنیم. اگر قرار است عذرخواهی کنیم، اگر ما مقصر باشیم خودم شخصا عذرخواهی می‌کنم، اگر هم در جمع‌آوری اطلاعات احساس کردیم شما اشتباه می‌کنید باز هم ما از کنار موضوع می‌گذریم. من فقط خواهشم این است که اگر به بنده لطف دارید اجازه دهید که این موضوع را خارج از این بحث پیگیری کنم.

فرکی در مورد بازیکنان خارجی خود نیز گفت: پادوانی بازیکنی است که به خاطر کارشکنی تیم سابقش دچار مشکل شده و ما در حال حل مشکل این بازیکن هستیم. به دنبال این هستیم تا این مسئله را حل کنیم تا ایشان بتواند به جمع ما اضافه شود اما متأسفانه او امروز نتوانست به ما کمک کند آن هم به خاطر زمان بازی بود. اما در کل مشکل خاصی نیست و مشکل ایشان را حل می‌کنیم. مهاجم برزیلی ما هم مصدوم است و مشکل خاصی ندارد.

فرکی در پایان در خصوص گل دوم که توپ به دست آرش افشین خورد،‌ گفت: من باید فیلم را ببینم که توپ به دست آرش افشین خورده یا نه سپس درباره آن نظرم را اعلام خواهم کرد. بالاخره ما بازی را برده‌ایم و همه چیز تمام شده، الان درباره‌اش نمی‌توانم حرفی بزنم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها