jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۳۴۳۱۲   ۲۰ دی ۱۳۹۲  |  ۲۳:۰۳

یکی از نشریات فرانسه از روابط رئیس جمهور این کشور با یکی از هنرپیشه های زن پرده برداشت.

اولاند باز هم خبرساز شد

به گزارش خبرگزاری  فرانسه، نشریه فرانسوی «کلوزر» نوشت که «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور این کشور با یکی از هنرپیشه های زن این کشور به نام «ژولی گایت» رابطه دارد و این نشریه در این زمینه تصاویری نیز در اختیار دارد.

پایگاه اینترنتی کلوزر امروز در نسخه ای قابل چاپ در 7 صفحه موضوع ارتباط  رئیس جمهور 59 ساله و تصاویر وی با گایت پرداخته است.

اولاند با محکوم کردن چنین اقدامی آن را نقض حریم خصوصی خود دانست و خواستار اقدام قانونی در واکنش به انتشار این تصاویر شد و گفت که از این مجله شکایت خواهد کرد.

وی به خبرگزاری فرانسه گفت که مانند هر شهروند دیگری حق (زندگی) خصوصی دارد.

اولاند در بیانیه ای شخصی به اقدام قانونی احتمالی درباره نشریه کلوزر اشاره کرده است. با این حال هیچگونه اتهام در زمینه خود را رد نکرده است. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر