jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۳۲۲۲۴   ۱۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۰:۲۴

یک پیر مرد امریکایی که از تنها زندگی کردن خسته شده بود برای پیدا کردن همدم و شریک زندگی به گردنش آگهی نصب کرد تا هرکس در هر نقطه از شهر او را ببیند فورا متوجه شود چه مشکلی دارد و به دنبال چه چیزی است.

در این آگهی ملاکهای مورد نظر او قید شده ولی به گفته خودش در هرجایی از این آگهی استفاده نمی‌کند و تنها در مکانهای خاصی آن را به گردن دارد. این پیرمرد ۸۲ ساله تاکید می‌کند که این کار او به هیچ وجه یک مسئله شوخی بردار نیست و او کاملا در اجرای این هدف جدی است.
وی می‌گوید: شاید افراد در سنین ۲۰ یا ۳۰ سالگی به دلایل مختلفی به دنبال همسر باشند اما در این سن من به دنبال یک همراه واقعی هستم که شریک واقعی زندگی‌ام باشد. او تا قبل از ۴۰ سالگی‌اش سه ازدواج ناموفق داشته و معتقد است از اشتباهاتش درس گرفته است.
او می‌گوید شاید در جوانی خیلی احساساتی بودم اما اکنون می‌دانم در یک رابطه چه کارهایی انجام دهم و چه کارهایی را انجام ندهم. او برای کسی که می‌خواهد همسرش باشد فاکتورهای ساده‌ای دارد. سن بالای ۶۰ سال، علاقه به مطالعه و اخلاق گرم و صمیمی و زندگی در محیط روستایی تنها فاکتورهایی است که این آقا برای همسر آینده‌اش در نظر گرفته است.
او تاکنون به کشورهای مختلفی سفر کرده و از راه نویسندگی درآمد ثابتی هم دارد که فکر می‌کند می‌تواند با این پول زندگی دو نفر را به خوبی اداره کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها