jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۳۱۰ ۱۰ دی ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۷

امید عالیشاه در بازی با نفت حضور ندارد و کادر پزشکی پرسپولیس می خواهد تا پایان هفته شرایط او را برای بازی با فولاد و استقلال بررسی کند.

سورپرایز پرسپولیس در دربی چیست؟

به گزارش جام جم ورزشی ،در شرایطی که در خبرهای غیر رسمی گفته می‌شد امید عالیشاه تا بازی با نفت آماده خواهد شد اخبار دریافتی از کادر پزشکی و تمرینات پرسپولیس حاکی از نکات دیگری است.

امید عالیشاه همچنان در تمرینات توپی تیم حضور ندارد ونباید در تمرینات درگیرانه شرکت کند.

پس از انجام سونوگرافی در هفته گذشته برنامه شروع تمرینات او تغییر کرد.

آخرین خبر داده شده عالیشاه از اعزام وی برای انجام MRI تا پایان هفته دارد.

کادر پزشکی براساس نتیجه این تصویربرداری درباره زمان شروع تمرینات جدی این بازیکن تصمیم‌گیری خواهد کرد.

کادر پزشکی پرسپولیس امیدوار است عالیشاه بتواند از هفته آینده تمرینات را شروع کند، اما سرخپوشان به نظر خیلی از این اتفاق مطمئن هم نیستند واگر پیش‌بینی آن‌ها درست از کار درنیاید آن‌گاه احتمال رسیدن عالیشاه به دربی کم خواهد بود البته شاید آن‌ها بدشان نیاید عالیشاه را به عنوان یک سوپرایز در بازی دربی ارائه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر