jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۸۵۳۰   ۰۱ دی ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۸

یک سایت آلمانی زبان نوشت‌: رونالدینیو گلزنی کرد اما توسط داور ایرانی از زمین اخراج شد.

فغانی به ستاره برزیلی رحم نکرد

 به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته دیدار رده‌بندی جام باشگاه‌های جهان در کشور مراکش حاشیه‌های داشت. از جمله رونالدینیو،‌ اعجوبه فوتبال برزیل و مرد اسبق جهان توسط علیرضا فغانی‌، داور ایرانی دقیقه 87 از زمین اخراج شد.

تصمیمی که با اعتراض بازیکن قدیمی برزیلی‌ها همراه بود. یک روزنامه آلمانی‌زبان با درج گزارشی از این بازی نوشت: رونالدینیو هر چند در بازی منجر به برد 3 بر 2 مقابل حریف چینی گلزنی کرد اما بعد از گلزنی توسط داور به خاطر تصمیم قاطعش اخراج شد.

این نشریه ادامه داد: رونالدینیو کمی قبل از اتمام نیمه اول بازی گل مساوی را زد تا تیمش 2 بر 2 به رختکن برود. تیم او استحقاق رسیدن به این گل را داشت و او نیز از فاصله 20 متری به خوبی اقدام به گشودن دروازه‌ تیم چینی کرد.

این روزنامه ادامه داد:رونالدینیو در دقیقه 45گلزنی کرد اما این ستاره 33 ساله وقتی دقیقه 87 قصد داشت بازیکن مقابلش را دریبل زند، با خشونت یار مقابلش مواجه شد که با هر دو پا روی وی خطای خطرناک مرتکب شد. در این صحنه ستاره قدیمی با عصبانیت، خود قصد تنبیه کردن بازیکن مقابلش را داشت که با پا به زانو حریف ضربه زد. حرکتی که از دید علیرضا فغانی، داور ایرانی پوشیده نماند وی بی‌درنگ به مرد سال پیشین جهان کارت قرمز نشان داد. با این حال چون تیمش برنده شد و به مقام سوم رسید، پایان بازی در کل برای وی خوشایند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر