jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۶۲۰۸۵۱   ۰۹ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۷:۵۷

شهردار تهران با اشاره به اینکه برای دو طبقه کردن پروژه‌ها و بزرگراه‌ها مطالعات زیادی صورت می‌گیرد، گفت: دو طبقه کردن بزرگراه بعثت در دستور کار قرار دارد.

بزرگراه بعثت دو طبقه می‌شود

به گزارش فارس، محمدباقر قالیباف شهردار تهران در حاشیه مراسم افتتاح پروژه صدر - نیایش که صبح امروز با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد اظهار داشت: خدا را شاکرم که بعد از 26 ماه تلاش شبانه‌روزی کارگران، همکاران در بخش‌های مختلف این پروژه به بهره‌برداری رسید.

وی تصریح کرد: در این مدت ساکنین این منطقه سختی‌های زیادی را تحمل کردند که بنده به نوبه خود از همه این عزیزان عذر می‌خواهم.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: پروژه صدر - نیایش یکی از پروژه‌هایی است که از هر جهت قابل بررسی است و در مقیاس بین‌المللی قرار دارد.

شهردار تهران در ادامه با تأکید بر اینکه اگر در کنار تحریم‌ها از ظرفیت مردمی استفاده کنیم گفت: پروژه صدر - نیایش در حالی به بهره‌برداری رسید که ما در شرایط تحریم قرار داشتیم اما با تکیه بر مردم و مهندسین جوان این پروژه بدون وقفه به بهره‌برداری رسید.

قالیباف در پاسخ به این پرسش که در آینده کدام بزرگراه‌های کشور دو طبقه خواهد شد گفت: برای این کار باید مطالعات دقیق صورت گیرد اما دو طبقه کردن بزرگراه بعثت در دست بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.