jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۱۸۳۹۲   ۰۲ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۰۱

غیاثی این روزها به عنوان کارشناس در برنامه بررسی لیگ یک شرکت می کند و جالب اینکه این برنامه را در سطح بالاتری از نود می داند.

کارشناس سابق نود رودرروی عادل

رضا غیاثی یکی از افرادی است که دل خوشی از برنامه نود ندارد و از مدتها قبل با عادل فردوسی پور قهر است. غیاثی که در گذشته بارها به عنوان کارشناس داوری در برنامه نود حاضر شده بود پس از آنکه در یکی از برنامه ها مجبور به مجادله با هوشنگ نصیرزاده شد قید فردوسی پور و برنامه اش را زد و دیگر به استودیوی نود نرفت.

غیاثی این روزها به عنوان کارشناس در برنامه بررسی لیگ یک شرکت می کند و جالب اینکه این برنامه را در سطح بالاتری از نود می داند. او در یکی از برنامه ها خطاب به مجری گفت:« به شما تبریک می گویم. واقعا برنامه تاثیرگذاری درست کردید. وقتی هدف یک برنامه کمک به فوتبال باشد همه جذب آن می شوند. مثلا من می دانم که رییس کمیته انضباطی با خیلی از برنامه ها صحبت نمی کند اما با برنامه شما حرف می زند. این نشان می دهد که شما از خیلی ها جلوتر هستید.»

کنایه غیاثی به برنامه نود بود که از سوی قاضی حسن زاده تحریم شده. آن هم به این دلیل که آقای قاضی از بحث های چالشی فراری است و در عوض به برنامه هایی که چشم و گوش بسته ادعاهای او را می پذیرند بها می دهد!

قانون آنلاین

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر