jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۱۲۵۹۹   ۱۳ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۴

شرایط بدنی مهرداد پولادی در مرکز سنجش کمیته المپیک مورد بررسی قرار گرفت تا در صورت صلاحدید به همین زودی به میدان برود.

پولادی در مرکز سنجش کمیته المپیک

سایت جام جم ورزشی- در جلسه‌ای که مربی بدنساز تیم ملی و محمدرضا مولایی بدنساز پرسپولیس با یکدیگر داشتند، مقرر شده بود که تمرینات آماده سازی مهرداد پولادی به طور هماهنگ پیش برود و برای برنامه‌ریزی تمرینات تصمیم گرفتند ابتدا یک تست کامل بدنی در مرکز سنجش انجام شود تا براساس داده‌ها، برای کار روی هر یک از فاکتورها برنامه‌ریزی شود.

کادر پزشکی پرسپولیس در این ارتباط خبر داد؛ پولادی صبح امروز نتایج مربوط به تست خود را تحویل داده است که در تمرین بعدازظهر توسط بدنساز تیم بررسی خواهد شد.

مربی بدنساز پرسپولیس پیش از این گفته بود؛ پس از مشخص شدن نتایج، گفتگویی با مربیان تیم ملی خواهیم داشت و برنامه تمرینی جدید تنظیم می‌شود. البته پولادی مشکل خاصی ندارد و این حساسیت برای آن است که وی مدت زیادی از تمرین و مسابقه دور بوده و نمی‌خواهیم با عجله یا تاخیر، زمان از دست برود. اینکه چقدر زمان لازم است تا او ششدانگ آماده مسابقه شود، بعد از تست مشخص می‌شود و در جریان کار می‌تواند کمی تغییر کند ولی به طور کلی با توجه به اینکه پولادی را هنوز تحت فشار صد در صد قرار نداده‌ایم، آماده شدن وی شاید بیش از یک ماه به طول بینجامد.

جدا از بحث عضلانی، توان هوازی و غیر هوازی، بحث استارت‌ها، رفلکس‌ها را هم داریم. بعد کار با توپ و برخوردها را خواهیم داشت و این آمادگی باید به حدی برسد که ترس بازیکن بریزد و از نظر فکری کاملا آماده بازی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر