jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۶۰۲۰۵۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۲

بررسیهای جدید دانشمندان نشان می‌دهد در زندگی هر کس روابط خانوادگی و شخصی پیچیده و خاصی وجود دارد که دانستن آنها برای شریک زندگیتان ضرورتی ندارد.

به گزارش جام جم سرا به نقل از باشگاه خبرنگاران- عده‌ای از زوجین بر این باورند که همه چیز را باید با همسرشان در میان بگذارند و از هر اتفاق رخداده لازم است آنها را باخبر کنند اما پژوهشهای جدید نشان می‌دهد دانستن جروبحثها و مشاجره‌های خانوادگی که در خانواده های دو طرف اتفاق می‌افتد برای همسرتان ضروری نیست زیرا باعث تغییر ارتباط عاطفی و روانی شخص با خانواده طرف همسرش می‌شود.
دانشمندان با مطالعه روی زندگی 1700 زوج جوان دریافتند بین زوجهایی که در تمام مسائل همدیگر را آگاه می‌کنند گاهی هر دو طرف مشاوره‌های غلط و نابجایی به یکدیگر می‌دهند که اوضاع زندگی را به هم ریخته و به باطل می‌کشاند. از این رو نباید همسرتان را در جریان مسائل جزئی و مشاجره‌های خانوادگی که در خانواده‌تان اتفاق می‌افتد (تا جایی که لازم نیست) بگذارید و برای این امر بهتر است به یک مشاور و روان شناس مراجعه کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
خدایا این پول چیه همه رو نگران كرده زندگی هامون رو پرازاضطراب كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر