jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۷۷۴۲۰   ۱۶ تير ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۲

روز گذشته خبری پربازتاب و پرحاشیه درباره تلاش یک‌فرقه انحرافی برای تحریف قرآن کریم در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.براساس این خبر، نسخه تحریف‌شده‌ای از قرآن کریم روی فروشگاه برنامه‌های اپل با نام «جامعه احمدیه‌‌/‌‌قادیانیه» عرضه شده است.

کاربران فضای مجازی با سلایق گوناگون مذهبی، واکنش شدیدی به این اقدام نشان داده‌اند و در فراخوان‌های متعدد با محکوم کردن این حرکت، از شرکت اپل خواسته‌اند هرچه سریع‌تر این برنامه را از فروشگاه اینترنتی خود حذف کند. این فرقه‌ انحرافی را غلام احمد خان قادیانی در هند بنیان‌ گذاشته است.

گزینه‌های هاشمی برای انتخابات 88

علاقه رسانه‌های غربی برای شناخت هرچه بیشتر خط مشی و شخصیت رئیس‌جمهور منتخب، همچنان یکی از محورهای پیگیری خبری این رسانه‌هاست.

مصاحبه با نزدیکان پیشین رئیس‌جمهور منتخب یکی از راه‌هایی است که رسانه‌های غربی برای شناخت سیاست‌های احتمالی او به آن روی آورده‌اند.

در همین راستا حسین موسویان، از اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در زمان مسئولیت روحانی به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی در مصاحبه‌ای با المانیتور مدعی شد: هاشمی رفسنجانی برای انتخابات 88، چهار گزینه را پیشنهاد کرد: علی‌اکبر ناطق‌نوری، حسن روحانی، علی‌اکبر ولایتی و علی لاریجانی، رئیس وقت مجلس، این گزینه‌ها بودند و رهبران اصلاحات تصمیم گرفتند تا از ناطق نوری حمایت کنند. البته هیچ‌یک از این پیشنهادها و تصمیم‌گیری‌ها عملی نشد و با نامزدی میرحسین موسوی و مهدی کروبی، اصلاح‌طلبان از این دو چهره حمایت کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر