jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۷۶۸۵۸   ۱۵ تير ۱۳۹۲  |  ۱۳:۵۰

روز گذشته ماموران راهنمایی و رانندگی منطقه 13 تهران یک دستگاه خودرو پژو که خلافی 40 میلیون و 740هزار ریالی داشت را توقیف و به پارکینگ منتقل کردند.

توقیف پژو با خلافی 40 میلیون ریالی

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، روز گذشته ماموران پلیس راهور پایتخت با تشدید اقدامات کنترلی موفق شدند 53 دستگاه خودرو اعم از کامیون، سواری و اتوبوس که خلافی بیش از یک میلیون تومان داشتند را شناسایی و از ادامه تردد آن ها در محورهای مواصلاتی شهر تهران جلوگیری کنند.

این گزارش حاکیست، در بین خودروهای توقیفی، ‌بیشترین جریمه معوق مربوط به یک دستگاه خودرو پژو با مبلغی معادل چهار میلیون 74 هزار تومان بود که مالک آن تاکنون نسبت به پرداخت مبلغ جریمه اقدام نکرده بود که با هوشیاری ماموران راهور منطقه 13 توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

در این گزارش آمده است، طبق قانون در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند خودروی وی توقیف و به پارکینگ هدایت خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر