مقامات داخلی آمریکا اعلام کردند: آتش‌سوزی در ساختمان یک هتل در شهر بزرگ هوستون، جان چهار آتش‌نشان را گرفت.
کد خبر: ۵۶۷۹۰۸

سازمان آتش‌نشانی هوستون درباره این حادثه اعلام کرد: آتش‌سوزی از رستوران هتل آغاز شد و یک گروه آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شدند.

این گزارش حاکی است، در عملیات مهار شعله‌های آتش، چهار آتش‌نشان جان خود را از دست دادند و پنج نفر دیگر نیز مجروح شدند. هنوز معلوم نیست پنج مجروح این حادثه از میان آتش‌نشانان بوده‌اند یا ساکنان هتل؟

طبق گزارش سازمان آتش‌نشانی هوستون، تاکنون علت وقوع آتش‌سوزی در ساختمان هتل مشخص نشده است./ ایسنا

واژگونی اتوبوس جهانگردان مکزیکی در مصر

بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل جهانگردان مکزیکی در شبه جزیره سینا در مصر، چهار نفر کشته و 17 نفر دیگر زخمی شدند.

این اتوبوس که متعلق به یک شرکت جهانگردی محلی مصری بود، در جاده‌ای در منطقه سنت کاترین در مرکز شبه‌جزیره سینا در حرکت بود که واژگون شد و آتش گرفت. حال دو نفر از مجروحان این حادثه وخیم اعلام شده است./ واحد مرکزی خبر

خسارت 16 میلیون دلاری‌آتش‌سوزی در انبار غلات

آتش‌سوزی در انبار غلات در شمال شرق چین، میلیون‌ها دلار خسارت به بار آورد.

در این حادثه 53 هزار تن غلات نابود شد، اما تاکنون گزارشی از تلفات یا افراد زخمی منتشر نشده است. شبکه تلویزیونی سی‌سی‌تی‌وی چین به نقل از کارگران انبار غله اعلام کرد در محل آتش‌سوزی، 50 پشته از دانه‌های ذرت و همچنین شلتوک برنج وجود داشت که ارتفاع هر کدام از آنها به ده متر می‌رسید.

به گفته مقامات محلی، عملیات مهار آتش‌سوزی که دمای بالای هوا و وزش باد آن را دشوارتر کرده بود، سرانجام صبح دیروز به پایان رسید. تحقیقات درباره علت دقیق آتش‌سوزی ادامه دارد. / ایسنا

نگهداری از الاغ درآپارتمان

اقدام عجیب یک شهروند بلژیکی در نگهداری یک الاغ در بالکن آپارتمانش در بروکسل باعث اعتراض همسایگان وی شده است.

همسایگان این شهروند بلژیکی بارها به اداره پلیس مراجعه کرده و خواهان انتقال این الاغ به مکان دیگری شده‌اند که صاحب آن با این موضوع مخالفت کرده است.

حوا جبالی، صاحب این الاغ در این باره می‌گوید: من هر روز الاغم را برای هواخوری به بالکن می‌آورم و اگر آنها مخالف این موضوع هستند، می‌توانند مرا به زندان بیندازند.

گراسینا مارتینز از همسایگان این زن نیز گفت: به نظر من نگهداری از این الاغ در آپارتمان غیرعادی است./ واحد مرکزی خبر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها