سیموئز: رحمتی دست از توجیه و بهانه‌های اضافه بردارد و سکوت کند

بازگشت رحمتی به تیم ملی منتفی شد

دستیار کارلوس کرش به مهدی رحمتی توصیه کرد که سکوت کند. آنتونی سیموئز در واکنش به شایعه‌های مطرح شده در مورد بازگشت احتمالی رحمتی به تیم ملی و تماس با او گفت: مطالب زیر اظهار نظرهایی است که من فکر می‌کنم از روی اجبار و برای شفاف‌سازی باید روی آنها تاکید کنم. به عنوان یک بازیکن، مربی و مدیر حرفه‌ای فوتبال با بیش از 50 سال سابقه در سراسر جهان، تاکنون هیچ‌گاه در فوتبال حرفه‌ای با چنین موردی مواجه نشده بودم.
کد خبر: ۵۶۷۵۷۰

سیموئز افزود: در جهان فوتبال یک بازیکن ملی‌پوش وظایف بیشتری دارد و او هیچگاه نمی‌تواند به هم تیمی‌هایش و همین‌طور وظایف ملی فوتبالش پشت کند. بخصوص نمی‌تواند از روی مسئولیتی که نسبت به هواداران دارد، شانه خالی کند، دقیقا همان‌طور که وی انجام داد.

مربی تیم ملی ادامه داد: ما به رحمتی فرصت دادیم تا از فدراسیون، هم تیمی‌هایش، کادر فنی و مهم‌تر از همه هواداران ایران عذرخواهی کند.

جای شکی برای هیچ‌کس باقی نیست که وی به دفعات متعدد این فرصت را نپذیرفت تا با امضای بیانیه‌اش، این مساله تمام و فیصله پیدا کند. هم‌اکنون که وی قبول عذرخواهی از فوتبال ایران را نپذیرفته است، به وی می‌گویم که سکوت کند و دست از توجیه و بهانه‌های اضافه بردارد و سایر افراد را به دلیل رفتارش، سرزنش نکند و مقصر نداند. رحمتی باید به هم‌تیمی‌هایش که اینجا برای غرور و افتخارآفرینی برای ایران حضور دارند و آماده موفقیت و جنگ برای آن هستند، احترام بگذارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها