jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۱۹۶۲   ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۱:۰۱

من هم بودم آلومینیوم سقوط می کرد

میثاقیان : منتظرم مورینیو برود!

سرمربی سابق تیم فوتبال آلومینیوم گفت: منتظرم تا مورینیو از رئال ماردید برود و من به این تیم بروم و سرمربی اش شوم.

میثاقیان : منتظرم مورینیو برود!


 اکبر میثاقیان در مورد مربیگری‌اش در فصل آینده عنوان کرد: فعلا با جایی صحبت نکرده ام، تاکنون استراحت می‌‌کردم و بعد باید درباره مربیگری ام تصمیم بگیرم.

وی درباره اینکه آیا در لیگ برتر و یا لیگ دسته یک مربیگری خواهد کرد، خاطرنشان کرد: فرقی نمی‌کند، من می‌خواهم مربیگری کنم، در حال حاضر منتظرم که مورینیو از رئال مادرید برود و من به آنجا بروم!

سرمربی سابق آلومینیوم درباره سقوط این تیم به لیگ دسته اول یادآور شد: هم اکنون نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم، به هر حال فوتبال است و چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد.

میثاقیان درباره اینکه گفته بود اگر او سرمربی آلومینیوم باقی می‌ماند این تیم به لیگ دسته اول سقوط نمی‌کرد، تاکید کرد: نمی‌دانم شاید من هم بودم این اتفاق رخ می‌داد اما من شرایط تیم خود را می‌دانستم، به خوبی با تیمم آشنایی داشتم.

وی درباره شرایط فنی لیگ به فارس گفت: از لحاظ فنی لیگ قوی نداشتیم اما از لحاظ برگزاری شرایط خوبی داشتیم به هر حال مسئولان مجبور بودند که به خاطر برگزاری مسابقات مختلف لیگ را فشرده برگزار کنند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر