راه ها و ترفند های فراموش کردن گذشته خود

معشوق گذشته خود را به راحتی فراموش کنید

انتخاب با شماست؟ می‌خواهید خوشبخت باشید؟ می‌خواهید خوشبخت بمانید؟ شاید هم ترجیح می‌دهید یک زندگی روزمره و معمولی را تجربه کنید .
کد خبر: ۵۶۰۷۰۳

اما پیشنهاد ما به شما این است: به جای راضی بودن به یک همزیستی معمولی و روزمرگی‌های خسته‌کننده، تجربه یک عشق پرشور را به چهاردیواری خانه‌تان بیاورید و لذت یک عمر زندگی همراه با دلدادگی را بچشید.

همه ما یک‌بار فرصت زندگی خواهیم داشت، حیف است این فرصت را تباه کنیم. همسر ما بهترین گزینه برای زندگی مشترک است، اما متاسفانه بعد از ازدواج ما به دنبال هر چیزی هستیم جز رسیدن به حرفی که بعضی بر روی کارت عروسی‌شان می‌نویسند: خانه‌ای ساخته‌ایم، سایبانش همه عشق، زیر پا فرش وفا...

باید تصمیم بگیرید که خوشبخت باشید. منتظر یک معجزه نمانید. خداوند معجزه لازم را به شما نشان داده است. مهر و علاقه‌ای که در قلب هر دوی شما ایجاد شد همان معجزه‌ای است که می‌گوییم باید قدرش را بدانید.اما شما خوشبخت نمی‌شوید مگر این‌که عزمتان را جزم کنید برای ساختن زندگی آن طور که در رویاهایتان می‌پروراندید. برخلاف عشق‌های آتشین پیش از ازدواج که با یک نگاه ایجاد می‌شود، اوج می‌گیرد، کور است و معشوق را همان گونه که می‌خواهد ترسیم می‌کند، عشق بعد از ازدواج در یک نگاه ایجاد نمی‌شود، بلکه پشتوانه‌ای می‌خواهد از یک عمر نگاه‌های مهربان همراه با گذشتن‌های بی‌منت.این عشق، کور نیست و به وصال فروکش نمی‌کند. ایجاد آن ارادی است و نباید آن را به دست قصه‌ها سپرد.

ما مسئول خوشبخت نبودن خودمان هستیم. حتی همسرمان هم مقصر نیست اگر بخواهیم می‌توانیم عشقی را خلق کنیم که افسونگران هم از خلق آن عاجزند. کم نبودند همسرانی که سال‌ها کنار هم زندگی رویایی را تجربه کردند.

کم نیستند آنهایی که به پای پیمان مقدس خود، در هر شرایطی ماندند و این تنها از یک چیز نشات می‌گیرد: عشقی بالنده و با پشتوانه.

شما هم می‌توانید یکی از نمونه‌هایی باشید که به جای گذران زندگی از لحظه‌های آن لذت می‌برند. فقط کافی است که اراده کنید، تصمیم بگیرید و برای رسیدن به خواسته‌تان خود را به آب و آتش بزنید. روزهایی که روابط‌تان به لطافت آب است، خود به خود راحت و بی‌مشکل خواهد گذشت اما روزهایی که زندگی‌تان آتش است باید اراده‌تان را محکم‌تر کنید، بایستید و بگویید: من لایق یک زندگی عاشقانه هستم و نمی‌گذارم اختلاف‌ها، مشکلات و دست‌اندازها مرا از این موهبت محروم کنند.

تصمیم بگیرید، خوشبخت باشید و به زندگی‌تان طور دیگری نگاه کنید.

بگذارید طلاق از صد فرسنگی زندگی‌تان هم عبور نکند. جدایی عاطفی زنگ خطری است که همه ما باید جدی بگیریم. با رعایت برخی مسائل، جدایی خاموش را از زندگی‌تان دور خواهید کرد.

جام جم / چاردیواری / ندا داوودی

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها