jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۸۴۶۲   ۲۰ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۰:۵۱

برای دریافت جایزه بهترین وزنه‌بردار جهان

بهداد سلیمی به تاشکند دعوت شد

بهداد سلیمی برای دریافت جایزه بهترین وزنه‌بردار دنیا به ازبکستان دعوت شد.

پس از رای‌گیری صورت گرفته در پایان سال 2012 میلادی بهداد سلیمی قهرمان فوق سنگین وزنه‌برداری دنیا در بازی‌های المپیک لندن با رای عمومی مردم به عنوان بهترین وزنه‌بردار سال 2012 دنیا انتخاب شد.

 

این انتخاب شگفتی بسیاری از کارشناسان را برانگیخت چرا که بسیاری بر این باور بودند که ایلیا ایلین وزنه‌بردار قزاقستانی که در بازی‌های المپیک لندن 5 بار رکوردهای جهان و المپیک را شکست و به مدال طلا رسید شایستگی دریافت این عنوان را دارد اما علاقه‌مندان به وزنه‌برداری در سراسر دنیا با آرای خود نشان دادند که بهداد سلیمی از ایران بهترین وزنه‌بردار دنیاست.

 

بر این اساس فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری از بهداد سلیمی و چین شاندو وزنه‌بردار زن قزاقستان دعوت کرده تا از تاریخ 16 تا 25 فروردین ماه در تاشکند ازبکستان حضور داشته باشند. در این دوره قرار است رقابت‌های وزنه‌برداری نوجوانان جهان و انتخابی المپیک نوجوانان در شهر تاشکند برگزار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر