jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۷۵۲۳   ۱۶ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۷:۱۰

سازمان لیگ امروز قرعه کشی بازی های مرحله نیمه نهایی جام حذفی را انجام داد و با قرعه ای که باز هم توسط سعید شیرینی برداشته شد؛ مشخص شد که پرسپولیس در این مرحله باز هم میهمان خواهد بود.

پرسپولیس باز هم مهمان شد

تیم فوتبال پرسپولیس برای دومین بار در جام حذفی باز هم میهمان شد و باید در این مرحله به مصاف تیم فوتبال داماش گیلان در ورزشگاه خانگی گیلانی ها برود.
شایان ذکر است تیم فوتبال استقلال هم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی باید در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال سپاهان برود. هر 2 تیم فوتبال استقلال و سپاهان هنوز نسبت به روز بازیشان اعتراض دارند.
شنیده ها حاکی از آن است با اینکه استقلالی ها مخالف بازی در روز جمعه 9 فلروردین هستند اما سازمان لیگ مصر است که در این روز باید مقابل سپاهان بازی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر