jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۶۱۹۰   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۱:۲۰

پس از شکست 2 بر 1 مقابل رئال؛

اعتراض شدید والدس به داور

"ویکتور والدس" پس از اینکه در بازی روز شنبه به داور ال کلاسیکو بی احترامی کرد از زمین اخراج شد.

اعتراض شدید والدس به داور


تیم فوتبال رئال مادرید شنبه در چارچوب رقابتهای لالیگا با نتیجه 2 بر یک از سد بارسلونا گذشت. در لحظات پایانی این دیدار در محوطه جریمه رئال خطای مشکوکی بر روی آدریانو صورت گرفت که "میگوئل آنخل پرز لاسا"، داور مسابقه، از کنار آن گذشت.
والدس پس از این صحنه به سمت داور رفت و بر سر وی فریاد کشید و الفاظی را به کار برد که منجر به اخراج این بازیکن در وقت‌های تلف‌شده، شد.
"میگوئل آنخل پرز لاسا" در گزارش خود در خصوص صحنه اخراج والدس آورده است: من به بازیکن شماره یک بارسلونا کارت زرد دادم چون در یکی از صحنه‌ها به شدت به من اعتراض کرد. همان بازیکن بار دیگر در چند سانتیمتری صورت من فریاد کشید "تو باید خجالت بکشی."
در ادامه گزارش داور آمده است: بعد از اینکه من والدس را اخراج کردم او به اعتراضات خود ادامه داد و مدام می‌گفت: "تو باید خجالت بکشی" که به وسیله هم تیمی‌ها و نگهبان تیم بارسا عقب نگه داشته شد.

والدس همچنان به اعتراضات خود علیه داور ادامه داد و در تونل ورزشگاه فریاد می‌زد:"تو باید از خودت خجالت بکشی. تو باید از خودت خجالت بکشی."
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر