jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۵۳۵۳۲۴ ۱۰ دی ۱۳۹۱  |  ۱۳:۲۵

انتقاد دورودی ها از سرمربی راه آهن

علی دایی فراقانونی عمل می‎کند!

قائم مقام باشگاه گهر دورود گفت: متاسفانه علی دایی فراقانونی عمل می‎کند.

علی دایی فراقانونی عمل می‎کند!

علی قرایی درخصوص ناهماهنگی‎های صورت گرفته در نشست خبری سرمربیان گهر و راه‎آهن افزود: به عنوان یکی از اعضای باشگاه گهر و به نمایندگی از آنها به نوبه خود از تمامی خبرنگارانی که شب گذشته چندین ساعت معطل و سرگردان شدند معذرت‎خواهی می‎کنم زیرا آنها شایسته تقدیر و اکرام‎اند نه کم‎توجهی.

به گزارش ایسنا ، وی اظهار کرد: به مسوولان باشگاه راه‎آهن گفته بودیم نشست خبری باید بعدازظهر برگزار شود ولی آنها گفتند ما ساعت یک حرکت می‎کنیم و بهتر است این نشست ساعت 20 برگزار شود.

قرایی با تأکید براینکه برگزاری نشست آن‎هم در آن زمان واقعا بسیار سخت بود، عنوان کرد: متاسفانه علی دایی فراقانونی عمل می‎کند و بهتر است در سازمان لیگ برای او پستی در رابطه با برگزاری نشست‎ها تعیین کنند.

این مقام مسوول در باشگاه گهر ادامه داد: نشست خبری، برگزاری و هماهنگی انجام آن بر عهده میزبان است ولی ظاهراً برای آقای دایی این امر غیرقابل قبول است.

وی تصریح کرد: اگر کسی در سازمان لیگ با این اقدام آقای دایی که واقعاً برای همه فردی شناخته شده و قابل احترام است، برخورد صورت نگیرد مطمئن باشید ما هم در بازی بعدی مقابل پرسپولیس مکان و زمان نشست خبری را تعیین می‎کنیم، نه تیم میزبان.

قائم مقام باشگاه گهر با تأکید براینکه عدم حضور سرمربی را‎ه‎آهن در نشست خبری که در دورود ترتیب داده شده بود، توهین به خبرنگاران استان به حساب می‎آید گفت: اگر سازمان لیگ قوانینی را وضع می‎کند همه ما باید تابع آن باشیم و به آن احترام بگذاریم.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر