jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۳۵۰۳۲ ۲۹ آذر ۱۳۹۱  |  ۱۲:۲۰

ماجدی : استقلال آزمون و خطای فدراسیون نیست

آیا AFC هم ورزشگاه دورود را تایید می‌کند؟

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: بر فرض هم که تیم گهر قهرمان شود AFC ورزشگاه دورود را تایید می‌کند؟

آیا AFC هم ورزشگاه دورود را تایید می‌کند؟

میرشاد ماجدی در پاسخ به این سؤال که آیا از برگزاری بازی با گهر در دورود راضی هستند یا خیر عنوان کرد: ضمن احترامی که برای مردم دورود قائل هستیم باید بگویم که مسئولان تیم گهر خود را پشت سر مردم شهرشان پنهان کرده اند.

 

وی افزود: اگر آنها می خواهند همه بازی ها در دورود برگزار شود چرا تمرینات خود را در این شهر برگزار نمی کنند؟ چرا خود این تیم که میزبان است در شهر بروجرد اردوی خود را برگزار کرده است؟

 

سرپرست تیم استقلال ادامه داد: برفرض هم که تیم گهر قهرمان جام حذفی شود آیا سال آینده AFCورزشگاه این شهر را استاندارد می داند و اجازه می دهد تیم های خارجی در این شهر بازی کنند؟ به این سؤالات چه کسانی پاسخ می‌دهند؟

 

ماجدی ادامه داد: ما نباید عوام فریبی کنیم و پشت سر مردم پنهان شویم. واقعا باید قبول کنیم که ورزشگاه دورود استاندارد است؟ ما را که مجاب به این مسئله کرده اند و امیدواریم که AFCرا هم مجاب کنند. امیدوارم این طور باشد و این طور نباشد که بخواهند روی تیم بزرگی مثل استقلال خطا و آزمون کنند و این ورزشگاه را با حضور استقلال تست کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر