jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۹۱۳۷   ۲۸ تير ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۰

مردی که به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب بود در زندان شناسایی شد.

چندی قبل فردی با مراجعه به ماموران انتظامی استان آذربایجان غربی، اظهار داشت شخصی به نام یوسف با فریب و حیله از او مبلغ 6 میلیون تومان کلاهبرداری کرده است.

شاکی در خصوص شگرد این کلاهبردار به ماموران پلیس گفت یوسف طی قراردادی برای پیش فروش چند دستگاه آپارتمان از وی این مبلغ را گرفته اما پس از گذشت چند ماه از موعدتحویل آپارتمان‌ها از او خبری نشده و هم‌اکنون متواری است.

تحقیقات کارآگاهان پلیس برای دستگیری این کلاهبردار آغاز شد و آنان دریافتند متهم در زندان مهاباد به سر می‌برد. متهم علاوه بر تایید گفته‌های شاکی به چهار فقره کلاهبرداری دیگر به مبلغ 244 میلیون تومان به بهانه فروش دو قطعه زمین و معاوضه آن با آپارتمان‌ها اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر