jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۹۱۳۷   ۲۸ تير ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۰

مردی که به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب بود در زندان شناسایی شد.

چندی قبل فردی با مراجعه به ماموران انتظامی استان آذربایجان غربی، اظهار داشت شخصی به نام یوسف با فریب و حیله از او مبلغ 6 میلیون تومان کلاهبرداری کرده است.

شاکی در خصوص شگرد این کلاهبردار به ماموران پلیس گفت یوسف طی قراردادی برای پیش فروش چند دستگاه آپارتمان از وی این مبلغ را گرفته اما پس از گذشت چند ماه از موعدتحویل آپارتمان‌ها از او خبری نشده و هم‌اکنون متواری است.

تحقیقات کارآگاهان پلیس برای دستگیری این کلاهبردار آغاز شد و آنان دریافتند متهم در زندان مهاباد به سر می‌برد. متهم علاوه بر تایید گفته‌های شاکی به چهار فقره کلاهبرداری دیگر به مبلغ 244 میلیون تومان به بهانه فروش دو قطعه زمین و معاوضه آن با آپارتمان‌ها اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر