jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۸۸۲۳۱   ۲۷ تير ۱۳۹۱  |  ۱۸:۲۹

تدوین تله فیلم «چهار روز شگفت انگیز» در گروه فیلم و نمایش شبکه چهار آغاز شد.

به گزارش روز سه‌شنبه جام‌جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه چهار ، پرهام وفایی تله فیلم «چهار روز شگفت انگیز» به کارگردانی بهداد اوند امینی را تدوین می کند.

فیلمنامه «چهار روز شگفت انگیز» بر اساس کتاب رایحه مرگ از ایزاک آسیموف که در ایران با نام آزمایش مرگ به چاپ رسید نوشته شده است.

در داستان این فیلم آمده است: دکتر پرویز فرجامی ، استاد دانشکده شیمی که مدتی است دچار رخوت و افسردگی شده، در آزمایشگاه جسد دانشجوی دکترایش سیاوش را پیدا می کند. پس از باز جویی‌های اولیه ، افسر ویژه آگاهی فرجامی را تنها مظنون جنایت می‌داند.

بیزن امکانیان - صادق هاتفی - طوفان مهردادیان - ناز شادمان - روح الله حقگو - مجید جعفری - فرامرز روشنایی - اکبر احمدی - پرویز عاشور نیا - محمدمهدی پازوکی - صدف احمدی - ابراهیمی ابراهیمی - علیرضا درودی - محمد گلگونی در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

«چهار روز شگفت انگیز» به تهیه کنندگی عباس رافعی در گروه فیلم و نمایش شبکه چهارسیما تهیه و تولید شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر