jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۶۱۷۶   ۱۹ تير ۱۳۹۱  |  ۲۰:۳۶

پلیس انگلیس مردی را که تا چند ماه پیش فرزند فداکار شناخته می‌شد، به اتهام قتل والدینش دستگیر کرد.

پلیس محلی منطقه «منچستر» پس از کشف جسد «باب» و «پاتریسیا» در آپارتمانشان، فرزند 45 ساله آنان را به اتهام قتل دستگیر کرد.

این قتل تنها چند ماه پس از این اتفاق افتاد که «نیک» والدینش را در یک سانحه رانندگی نجات داد.

به گفته پلیس «منچستر»، کمتر از چهار ماه پیش خودروی حامل «نیک» و والدینش در یک سانحه رانندگی به داخل کانال آب سقوط کرد و این مرد برای نجات والدینش جان خود را به خطر انداخت و هر دوی آنان را که توانایی شنا کردن نداشتند، نجات داد.

پس از این حادثه «نیک» به عنوان پسر فداکار در میان ساکنان «منچستر» شناخته شد، اما روز گذشته به جرم قتل والدینش تحت بازجویی پلیس قرار گرفت.

پلیس در پی کشف این دو جسد اعلام کرد که «باب» پس از کشتن همسرش، خودکشی کرده است؛ اما پس از بررسی شواهد موجود مشخص شد مرگ این دو نفر مشکوک به نظر می‌رسد و احتمال دارد آنها به قتل رسیده‌اند.

به گزارش روزنامه تلگراف، پلیس پس از دستگیری مظنون به قتل اعلام کرد تحقیقات بسرعت در حال پیگیری است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر