jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۰۵۲۸   ۱۵ دی ۱۳۹۰  |  ۰۱:۳۰

کارمندان شاغل در امور سیاسی- امنیتی و آنهایی که نقش نظارتی و سیاستگذاری دارند، مشمول این طرح می‌شوند

کارمندان پیمانی دولت رسمی می‌شوند

معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی رئیس‌جمهور به تشریح طرح دولت در مورد چگونگی ساماندهی وضعیت کارکنان پرداخت و از رسمی شدن نیروهای پیمانی خبر داد.

به گزارش ایسنا، لطف‌الله فروزنده در حاشیه جلسه هیات دولت با بیان این‌که تعدادی از کارمندان رسمی هستند و در سیستم مشغول به‌کارند، گفت: اکنون تعدادی کارکنان پیمانی داریم که در مشاغل حاکمیتی مشغول به کارند که قرار است آنها را از طریق آزمون به نیروهای رسمی تبدیل ‌کنیم و در حال حاضر در حال احصای مشاغل حاکمیتی هستیم. وی گفت: علاوه‌بر این نیروهای قراردادی که در حقیقت تمایل داشته باشند که به شهرستان‌ها به غیر از کلانشهرها و مراکز استان‌ها و در واقع جاهایی که دولت نیاز به نیرو دارد بروند در یک آزمون داخلی تبدیل به نیروی پیمانی می‌شوند. وی گفت:‌ در زمینه نیروهای شرکتی نیز تلاش می‌کنیم که آنها را در قالب تعاونی‌های ماده 22 که متشکل از خود آنهاست، ساماندهی کنیم.

وی در مورد مشاغل حاکمیتی که دولت در حال احصای آنهاست، گفت: این مشاغل عبارتند از کارشناسانی که در کارهای سیاسی‌ ـ امنیتی مشغول به کارند یا در فعالیت‌های اصلی دستگاه‌ها نقش دارند و کسانی که نقش نظارتی و سیاستگذاری دارند همچنین پست فرماندار،‌ بخشدار، مدیران کل و مدیران واحدها به‌خصوص آنهایی که در دستگاه ستادی در استان‌ها مشغول به کار هستند، از جمله این مشاغل است. فروزنده گفت: از نیروهای قراردادی که تمایل داشته باشند در شهرهایی که دولت نیاز به نیرو دارد بروند، دعوت می‌کنیم که در این امر مشارکت کنند، چرا که با برگزاری یک آزمون داخلی آنها تبدیل به نیروهای پیمانی می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر