jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۴۴۷۵۶   ۱۹ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۲:۵۹

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از احضار علی کریمی به دلیل توهین و حمله به رییس سازمان لیگ خبر داد.

 به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین، اسماعیل حسن زاده در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال در باره درگیری کریمی و عزیزاله محمدی گفت: در رسانه ها عکس هایی دیده ایم و مصاحبه هایی از علی کریمی خوانده ایم که درگیری وی و عزیزمحمدی را نشان می دهد.

" البته من خودم ناظر ویژه انضباطی شهرآورد بودم و این اتفاق ناخوشایند را هم دیدم. "

وی ادامه داد: در این باره تشکیل پرونده می دهیم و پس از آن که گزارش بازی در این باره برسد، علی کریمی را احضار خواهیم کرد و در صورت وقوع تخلف مطمئنا این بازیکن با جریمه روبرو خواهد شد.

در آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال توهین و حمله به مقامات این فدراسیون و سازمان لیگ جرایمی دارد و علی کریمی هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

حسن زاده خاطرنشان کرد: در مجموع مسابقه خوبی برگزار شد اما برخی اتفاقات ناخوشایند هم در آن افتاد که به همین دلیل تشکیل پرونده داده ایم.

" در این پرونده فحاشی های طرفداران دو تیم، پرتاب سنگ و اشیاء به بازیکنان و درگیری کریمی با رییس سازمان لیگ بررسی می شود. "

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: البته ما منتظر گزارش بازی هستیم تا به این موارد رسیدگی کنیم.

وی افزود: البته تخلفات در شهرآورد 73 به اندازه ای نبوده که بخواهیم محرومیت یا کسر امتیاز برای یکی از دو تیم در نظر بگیریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر