jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۳۲۲۰۶   ۱۰ مهر ۱۳۹۰  |  ۲۲:۳۱

«سینما آفتاب» کاری از واحد تأمین برنامه شبکه دو سیماست که در هفته جاری با پخش چند قسمت از مجموعه به یادماندنی «قصه های مجید» تقدیم مخاطبان خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «قصه های مجید» که یادتان هست، همان که با مادربزرگش زندگی می کرد، همان که اهل شعر و شاعری بود، همان پسربچه ای که لهجه شیرین اصفهانی داشت و شیرین زبانی اش لحظات جذاب و شادی را خلق می کرد.

قصه های مجید به نویسندگی هوشنگ مرادی کرمانی و کارگردانی کیومرث پوراحمد از یکشنبه 10 مهر تا پنجشنبه 14 مهر ساعت 30/14 از سینما آفتاب روی آنتن می رود.

قصه های مجید با بازی مهدی باقربیگی «مجید» و مرحوم پوراندخت یزدانیان در نقش بی بی 15 سال پیش ساخته و پخش شد.

شبکه دو سیما با پخش چند قسمت از این مجموعه سعی دارد لحظات خاطرانگیز کودکی دیروز بسیاری از بزرگسالان امروز را تداعی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر