jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۳۲۰۹۱   ۱۰ مهر ۱۳۹۰  |  ۱۲:۱۰

عامل اسیدپاشی به آمنه دانشجوی تهرانی صبح روز یکشنبه در حالی محاکمه شد که مسئولان حفاظت دادگستری از حضور خبرنگاران در دادگاه جلوگیری کردند.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، مجید عامل اسیدپاشی به آمنه در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

با توجه به اینکه قرار بود خبرنگاران برای پوشش خبری عامل اسیدپاشی در جلسه علنی حاضر شوند متاسفانه مسئولان حفاظت دادگستری فقط اجازه حضور خبرنگار روزنامه های شرق و جوان را صادر و از حضور سایر خبرنگاران جلوگیری کردند. 

به رغم  رایزنی های قبلی با رئیس دادگاه کیفری استان تهران از ورود خبرنگار جام جم نیز به جلسه دادگاه جلوگیری شد.

دادگاه کیفری استان تهران، مجید را به قصاص از ناحیه 2 چشم محکوم کرد که این حکم در نهایت در دیوان عالی کشور به تأیید رسید.

قرار بود حکم صادره در تاریخ 9 مردادماه امسال اجرا شود اما آمنه بهرامی در اقدامی غیرقابل تصور و تنها لحظاتی قبل از اجرای حکم، از درخواست خود منصرف شد و رضایت داد.

ملکی - خبرنگار گروه حوداث

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر