jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۴۲۹۲۷۶ ۲۷ شهريور ۱۳۹۰  |  ۱۶:۱۰

کشتی آرای خبر داد:

سکه طرح قدیم 630 هزار تومان

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را امروز یکشنبه 610 هزار تومان اعلام کرد و گفت: هر گرم طلای 18 عیار نیز 55 هزار و 700 تومان است.

محمد کشتی آرای در گفتگو با مهر قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را امروز یکشنبه در بازار 630 هزار تومان اعلام کرد و گفت: همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز 610 هزار تومان فروخته می شود.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر اظهار داشت: قیمت هر قطعه نیم سکه بهار آزادی نیز طی امروز یکشنبه به 291 هزار تومان رسید و در این ارتباط هر ربع سکه بهار آزادی نیز 150هزار تومان است.

کشتی آرای با اعلام قیمت 80 هزار تومانی برای هر سکه گرمی، خاطر نشان کرد: هر گرم طلای 18 عیار نیز امروز 55 هزار و 700 تومان است.

وی با اعلام قیمت 1813 دلاری برای هر اونس طلا در بازارهای جهانی، بیان داشت: به دلیل تعطیلی بازارهای بورس جهانی، قیمت هر اونس طلا نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر تاکید کرد: به نظر می رسد تصمیمات روزهای آینده وزرای اتحادیه اروپا در مورد کشور یونان، قیمت ها را در بازارهای جهانی مشخص کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر