jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۲۴۷۵۰   ۰۵ شهريور ۱۳۹۰  |  ۱۶:۰۵

حذف معاونت دانشجویی

چارت وزارت علوم تغییر کرد

معاون وزیر علوم از تشکیل چارت سازمان امور دانشجویان همزمان با رسمیت یافتن این سازمان خبر داد و گفت: سازمان امور دانشجویان متشکل از سه معاونت تا مهر ماه در محلی در مرکز تهران مستقر می شود.

به گزارش مهر، علی اکبر متکان امروز در نشست خبری در وزارت علوم با بیان این خبر، گفت: سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران بر اساس مصوبات شورای انتقال به شهریار انتقال پیدا کرده و محل سابق این سازمان در تهران به سازمان امور دانشجویان اختصاص پیدا می کند.

معاون اداری مالی و توسعه منابع انسانی وزیر علوم درباره جزئیات چارت جدید وزارت علوم، گفت: وزارت علوم در چارت جدید دارای پنج معاونت آموزشی، پژوهشی و فناوری، اداری مالی و توسعه منابع انسانی، فرهنگی و اجتماعی و حقوقی و امور مجلس است.

متکان از حضور 7 مرکز در چارت جدید وزارت علوم خبر داد و گفت: پیش از این دو مرکز شامل مرکز همکاری های علمی بین المللی و مرکز هیئت های امنا و هیئت های ممیزه در ساختار وزارت علوم قرار داشتند که در چارت جدید علاوه بر این دو مرکز، مراکز نظیر مرکز جذب اعضای هیئت علمی، مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی، مرکز حراست، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی نیز در ساختار وزارت علوم دیده شده اند.

معاون وزیر علوم با بیان اینکه تغییر چارت وزارت علوم با هدف چابک سازی حداکثری در ساختار وزارت علوم صورت گرفته است، گفت: وزارت علوم سعی بر تمرکززدایی داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر