jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۸۷۵ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۹

معاون استاندار خوزستان در امور عمرانی گفت: در صورت اعلام اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان یا هر دستگاه نظارتی دیگر،‌ آبگیری سد گتوند را متوقف می‌کنیم. به گزارش فارس، خیرالله خادمی افزود: تاکنون اداره کل حفاظت محیط زیست به صورت رسمی در مورد مشکلات آبگیری سد گتوند علیا اعلام نظر نکرده است.

وی افزود: مجری سد در حال ایجاد پوششی رسی روی این دیواره به منظور جلوگیری از شور شدن آب رودخانه کارون است و پیش‌بینی من این است که با اجرای پوشش رسی در آبگیری مشکلی ایجاد نشود. وی در مورد نظر برخی متخصصان که نسبت به شور شدن آب کارون و تاثیر پروژه ترمیمی اظهار نگرانی می‌کنند، افزود: به هر حال ما چاره‌ای نداریم جز این‌که موقعیت کنونی را به صورت واقعی در نظر بگیریم، هم‌اکنون این سد ساخته شده و پدیده گنبدهای نمکی هم وجود دارد و باید برای کاهش اثر آن در روند آبگیری برنامه‌ریزی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر