jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۹۷۲۰۷ ۳۰ فروردين ۱۳۹۰  |  ۰۰:۳۴

2 خواهر که با همدستی متهم سابقه‌داری در شهرستان ساری اخاذی می‌کردند، دستگیر شدند. در پی شکایت خانمی مبنی بر این‌که زنی با وی تماس گرفته و شماره تلفن و مشخصات تمامی اعضای خانواده وی را گرفته تا اطلاعات آنان را برای دریافت یارانه‌ها ثبت کند و در پی آن اقدام به اخاذی کرده، موضوع توسط کارآگاهان پلیس پیگیری شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عظیمی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در توضیح این خبر افزود: طبق گفته شاکیه، زن متهم پس از مدتی با برقراری تماس‌های مکرر به بهانه این‌که قصدخواستگاری او را برای یکی از نزدیکانش به نام غلام رضا را دارد تقاضای یک قطعه عکس می‌کند و پس از آن، با درخواست طلاهای وی و خانواده‌اش تهدید کرده که در صورت عملی نشدن خواسته‌اش، اطلاعات وی را نزد خانواده‌اش افشا می کند که در پی آن مالباخته طلاهای خود و همسر برادرش را در اختیار این فرد قرار می‌دهد. عظیمی افزود: ماموران در یک قرار صوری 2 متهم به نام‌های سحر و سهیلا که از متهمان سابقه‌دار هستند را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند. عظیمی گفت: در بازجویی‌ها متهمان اقرار کردند با همدستی غلامرضا که در زندان به سر می‌بردپس از اغفال شاکی اقدام به اخاذی از وی کرده‌اند. در پی این اعترافات، کارآگاهان، متهم ـ غلامرضا ـ را که دارای سوابق متعدد کیفری بود با هماهنگی مقام قضایی از زندان به پلیس آگاهی انتقال دادند که این متهم نیز به جرم خود با همدستی 2 خواهر برای اخاذی اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر