jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۹۷۱۴۶ ۲۹ فروردين ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

ـ بپذیرید که شما موجودی یگانه و منحصر به فرد هستید که در تمام جهان نمونه‌ای ندارد.

ـ شما می‌توانید همان طور زندگی کنید که می‌خواهید. در واقع زندگی شما از طرز تفکرتان ساخته می‌شود. بنابراین در تمامی لحظات و دقایق زندگی کنید و شاد باشید.

ـ به نعمت‌ها و برکاتی که دارید بیندیشید و نه مشکلات و مصیبت‌ها. مشکلات همیشه حضور دارند و نیازی نیست شما هم به آنها بها داده و دائم به فکرش باشید.

ـ زندگی را درک کنید، جسارت داشته باشید و با قدرت عمل کنید. زندگی برای افراد ترسو هیچ پاداشی نخواهد داشت.

ـ به رویاهای خود بیندیشید و برای تحقق آنها تلاش کنید. مطمئن باشید شما تنها کسی هستید که می‌تواند به آنها دست پیدا کند.

ـ تصمیم‌گیری یکی از مهم‌ترین کارهای انسان‌هاست. با یک تصمیم زندگی فرد می‌تواند دگرگون شده و تغییری اساسی یابد. بنابراین به تصمیم‌های خود اهمیت داده و با دقت بیشتری تصمیم بگیرید.

ـ هیچ چیزی بیش از نگرانی و دلهره نمی‌تواند انرژی شما را از بین ببرد. بنابراین بیهوده انرژی خود را صرف این مسائل نکنید.

ـ هر چه مشکلات را بیشتر با خود بکشید، بار آنها را سنگین‌تر خواهید کرد. بنابراین آنها را رها کرده و آزادانه زندگی کنید. هیچ چیز در زندگی ارزش ندارد که آن را خیلی جدی بگیرید. با این شیوه می‌توانید به جای تاسف خوردن و غمگین بودن، آرام و مطمئن زندگی کنید.

ـ به یاد داشته باشید که عشق‌های کوچک هم می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. به همین دلیل هم همیشه دوستی‌های خود را بزرگ‌ترین سرمایه بدانید و تا جایی که می‌توانید به دیگران محبت کنید.

inspirationalstories.com

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر