jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۹۹۸۰ ۱۵ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

این هفته برای کامپیوتر یک بازی کلیشه‌ای اما جالب با موضوع زامبی‌ها به نام Trapped Dead منتشر می‌شود.

در این بازی شما باید با گروهی از زامبی‌ها که به دلیل یک ویروس به این شکل درآمده‌اند مبارزه کنید. ژانر بازی تیراندازی سوم شخصی است و فضای بازی در مکان‌هایی مثل فروشگاه، زندان و غیره ادامه پیدا می‌کند.

دارندگان 2 کنسولPS3 و ایکس باکس 360 این هفته می‌توانند یک بازی بوکس بی‌نظیر Fight Night Champion تجربه کنند شخصیت‌سازی و فضای مسابقه‌ها در این بازی بسیار خوب طراحی شده است و می‌تواند تجربه متفاوتی برای شما باشد.

دارندگان کنسول اکس باکس بازی جالب Gun Loco را می‌توانند تجربه کنند این بازی در ژانر تیراندازی اول شخصی است و داستانش در مورد چند زندانی دیوانه است که برای نجات خود از زندان باید با وسایلی که در دست دارند مبارزه کنند هرچند حرفی برای گفتن ندارد ولی به نظرم بازی بسیار جالبی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر