jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۳۸۹۷۲۱ ۱۷ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۳:۰۹

شبکه تلویزیونی الجزیره قطر روز سه شنبه اعلام کرد در پی فراخوان مخالفان حکومت یمن برای برگزاری تظاهرات روز سه شنبه خشم ، پلیس و ارتش در میدان «تغییر» صنعا مستقر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از الجزیره ، صدها تن از نیروهای ارتش و پلیس در راه های ورودی به میدان «تغییر» شهر صنعا پایتخت مستقر شدند و پست های بازرسی متعددی در این منطقه ایجاد شد.

مخالفان دولت یمن که تظاهرات اعتراض آمیز خود را از 3 هفته پیش آغاز کرده اند از مردم خواستند در اعتراض های روز سه شنبه خشم شرکت کنند.

از سوی دیگر، در پی بروز آشوب در زندان مرکزی شهر صنعا چند تن مجروح شدند. نیروهای امنیتی برای پایان دادن به آشوب ها در این زندان، اقدام به تیراندازی و شلیک گاز اشک آور کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر