jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۳۸۶۴۶۸   ۳۰ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۶:۳۹

سخنگوی اخوان المسلمین:

مخالف صلح با اسرائیل هستیم

اخوان المسلمین مصر با بیان اینکه این گروه از ابتدا با توافقنامه صلح با رژیم صهیونیستی مخالف بوده، از تشکیل یک حزب سیاسی در زمان مناسب خبر داد.

به گزارش مهر، محمد مرسی سخنگوی اخوان المسلمین ظهار داشت: این گروه در زمان مناسب یک حزب سیاسی تشکیل خواهد داد. مسئله انتخابات موضوع جدیدی برای ما نیست و اخوان المسلمین در انتخابات آتی ریاست جمهوری نامزدی نخواهد داشت.

سخنگوی اخوان المسلمین تصریح کرد: ما از خارج دستور نمی گیریم و مخالف دخالت در امور داخلی خود هستیم.

وی در رابطه با توافقنامه صلح مصر و رژیم صهیونیستی گفت: ما از ابتدا با این توافقنامه مخالف بودیم. اخوان المسلمین مخالف یهودیان نیست بلکه ضد صهیونیسم و اشغالگری و جنایت علیه ملت فلسطین است.

سخنگوی اخوان المسلمین خاطرنشان کرد: مصر یک کشور اسلامی است و اسلام در آن ریشه دوانده و اغلب جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می دهند و دین مبین اسلام نه تنها آسیبی به غیر مسلمانان این کشور نخواهد رساند بلکه حقوق تمامی غیرمسلمانان را حفظ خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر