jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۳۸۶۴۶۸   ۳۰ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۶:۳۹

سخنگوی اخوان المسلمین:

مخالف صلح با اسرائیل هستیم

اخوان المسلمین مصر با بیان اینکه این گروه از ابتدا با توافقنامه صلح با رژیم صهیونیستی مخالف بوده، از تشکیل یک حزب سیاسی در زمان مناسب خبر داد.

به گزارش مهر، محمد مرسی سخنگوی اخوان المسلمین ظهار داشت: این گروه در زمان مناسب یک حزب سیاسی تشکیل خواهد داد. مسئله انتخابات موضوع جدیدی برای ما نیست و اخوان المسلمین در انتخابات آتی ریاست جمهوری نامزدی نخواهد داشت.

سخنگوی اخوان المسلمین تصریح کرد: ما از خارج دستور نمی گیریم و مخالف دخالت در امور داخلی خود هستیم.

وی در رابطه با توافقنامه صلح مصر و رژیم صهیونیستی گفت: ما از ابتدا با این توافقنامه مخالف بودیم. اخوان المسلمین مخالف یهودیان نیست بلکه ضد صهیونیسم و اشغالگری و جنایت علیه ملت فلسطین است.

سخنگوی اخوان المسلمین خاطرنشان کرد: مصر یک کشور اسلامی است و اسلام در آن ریشه دوانده و اغلب جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می دهند و دین مبین اسلام نه تنها آسیبی به غیر مسلمانان این کشور نخواهد رساند بلکه حقوق تمامی غیرمسلمانان را حفظ خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر