jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۰۱۱۶   ۲۵ دی ۱۳۸۹  |  ۰۰:۱۰

2 متهم سابقه‌دار که با خرید حشیش از قاچاقچیان شرق کشور، آن را در تهران به جوانان می‌فروختند، دستگیر شدند. به گزارش جام‌جم، چند روز پیش ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران طی گزارشی مردمی اطلاع یافتند یک قاچاقچی مواد مخدر به نام وحید به طور گسترده در سطح تهران میان جوانان مواد مخدر (حشیش) توزیع می‌کند.

ماموران با شروع تحقیقات پی بردند، وحید یک قاچاقچی حرفه‌ای است که با قاچاقچیان سابقه‌دار همکاری و مواد مخدر را از شرق کشور تهیه می‌کند. به این ترتیب ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران پاتوق‌های احتمالی متهم را زیر نظر گرفتند و چند روز پیش او را در مخفیگاهش در یکی از محله‌های جنوبی تهران دستگیر کردند و 350 کیلوگرم مواد مخدر (حشیش) کشف و ضبط شد.

سرهنگ لیراوی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در این باره گفت: در تحقیق از مرد قاچاقچی معلوم شد او چند بار به اتهام خرید و فروش انواع مواد مخدر دستگیر و روانه زندان شده است. چند روز پیش از دستگیری نیز یک محموله مواد مخدر را از قاچاقچیان شرق کشور خریده و با انتقال به تهران، قصد فروش آن را داشته است.

کشف 170 کیلو حشیش از مخفیگاه متهم

لیراوی یادآور شد: با اعتراف متهم، تحقیقات برای شناسایی همدستان وی آغاز و روز گذشته یکی از همدستان وی در تهران شناسایی و دستگیر شد. از مخفیگاه این متهم نیز 170 کیلوگرم حشیش کشف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر