jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۳۴۲۶ ۱۹ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۷

حسین رضازاده به منظور رایزنی با تاماش آیان، رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری در مورد کاهش محرومیت سعید علی‌حسینی صبح فردا تهران را به مقصد صوفیه بلغارستان ترک می‌کند. سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری دراین‌باره گفت: «برای علی‌حسینی، وکیل بین‌المللی گرفته و امیدواریم با توکل به خدا و رای هیات رئیسه فدراسیون جهانی بتوانیم نسبت به تبرئه این جوان خوش‌استعداد، گام برداریم.»وکیل سعید علی‌حسینی و محمدرضا شریف نیز شنبه 22 خرداد راهی بلغارستان می‌شوند تا در نشست کمیته دادرسی فدراسیون جهانی وزنه‌برداری که 25 خرداد برگزار می‌شود، حاضر باشند.‌

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر