jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۱۵۶۷۰   ۱۵ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۹:۲۶

لیگ برتر بسکتبال ایران

سومین قهرمانی پیاپی مهرام

تیم مهرام در مجموع با برتری در دو دیدار برگزار شده مقابل ذوب آهن عنوان قهرمانی رقابتهای بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در سال 88 را به خود اختصاص داد.

به گزارش مهر، دیدار برگشت تیم های مهرام و ذوب آهن برای تعیین قهرمان رقابتهای بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور عصر امروز(شنبه) با پیروزی 93 بر75 مهرام به پایان رسید.

شاگردان مصطفی هاشمی که در دیدار رفت نیز موفق به کسب برتری 96 بر73 شده بودند با کسب پیروزی در بازی امروز عنوان قهرمانی این رقابتهای را از آن خود کردند.

بازیکنان مهرام کوارترهای اول و چهارم دیدار مقابل ذوب آهن را به ترتیب با نتایج 37 بر 25 و 28 بر 16 به سود خود تمام کردند اما در دو کوارتر دیگر با نتایج 10 بر18 و 18 بر 19 متحمل شکست شدند.

این برای سومین سال متوالی است که مهرام جام قهرمانی رقابتهای لیگ برتر را از آن خود می کند. تیم پتروشیمی بندرامام نیز پس از ذوب آهن عنوان سوم این رقابتها را به خود اختصاص داد.

علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی با حضور در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی ضمن تماشای دیدار فینال، جام قهرمانی را به تیم مهرام اهدا کرد.

در پایان این دیدار بازیکنان مهرام با همراهی صمد نیکخواه بهرامی تور حلقه را به خاطر کسب این قهرمانی پاره کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر