jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۱۵۴۲۲   ۱۴ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۶:۰۸

تیم فوتبال امید ایران که خود را برای حضور در بازی های آسیایی گوانگژو و مقدماتی المپیک 2012 لندن آماده می کند ، در ماه‌های شهریور و مهر سال آینده دو دیدار تدارکاتی را مقابل تیم فوتبال امید لهستان برگزار خواهد کرد.

به گزارش مهر ، به دنبال رایزنی و مذاکرات کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال با فدراسیون فوتبال لهستان ، مقامات این فدراسیون اروپایی موافقت خود را با برگزاری دو دیدار تدارکاتی بین تیم های امید دو کشور اعلام کردند.

براین اساس تیم فوتبال امید کشورمان در ماه سپتامبر سال 2010 میلادی (شهریور ماه سال آینده) به لهستان سفر خواهد کرد و در یک بازی تدارکاتی را مقابل تیم فوتبال امید این کشور برگزار می کند.

همچنین امیدهای فوتبال لهستان در ماه اکتبر سال 2010 (مهرماه 89) به ایران سفر خواهند کرد تا دیدار برگشت برابر تیم امید کشورمان را برگزار کنند.

عباس ترابیان سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال ضمن تایید این خبر افزود: فدراسیون فوتبال و کمیته روابط بین الملل نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا دیدارهای تدارکاتی مناسبی را برای تیم فوتبال امید ایران و تیم های دیگر کشورمان تدارک ببیند.زمان قطعی سفر امید ایران به لهستان و سفر این تیم اروپایی به تهران متعاقبا اعلام خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر