jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۴۵۸۴   ۰۹ اسفند ۱۳۸۸  |  ۲۲:۵۲

از 26 اسفند آغاز می‌شود

طرح ترافیکی سفرهای نوروزی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد: طرح ترافیکی سفرهای نوروزی از 26 اسفند در سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش فارس ، سردار اسکندر مؤمنی امروز در مراسم هماهنگی طرح سفرهای نوروزی که با حضور سازمان‌های مرتبط برگزار شد، گفت: طرح سفرهای نوروزی از 26 اسفند تا 16 فروردین اجرا خواهد شد و رزمایش سازمان‌های مرتبط روز دوشنبه 24 اسفند برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: کاروان راهیان نور باید در مبدأ بررسی شوند و اجازه ندهیم اتوبوس‌های فاقد استاندارد و ایمنی اقدام به جا به جایی کاروان‌ها کنند.

سردار مؤمنی افزود: رده‌های مرتبط باید طبق دستورالعمل ابلاغی در زمینه کاروان راهیان نور اقدام کنند و اجازه تردد به اتوبوس‌های درون شهری و فاقد استاندارد ندهند.

رئیس پلیس راهور اعلام کرد: با سد معبر در کنار جاده و خیابان‌های ابتدای شهرهای کوچک برخورد شود و از تشدید ترافیک در مبادی ورودی شهرها جلوگیری شود.

وی اظهار داشت: در شهرهای متوسط تابلوهای اطلاع رسانی به مسافران به اندازه کافی وجود ندارد که باید در این زمینه اقدام شود.

سردار مؤمنی تأکید کرد: از نماینده دادستانی کل کشور می خواهیم در برخورد با رانندگان پرخطر که تخلفات حادثه‌ساز را مرتکب می‌شوند بدون اغماض برخورد کنند زیرا برخی تخلفات پرخطر رانندگی طبق قانون جرم است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر