هفته بیست و هفتم لیگ برتر

پرسپولیس به رده سوم بازگشت

تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی برابر مقاومت سپاسی شیراز در هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر علاوه بر کم کردن فاصله اش با صدر جدول، پنجمین برد با رهبری علی دایی را تجربه کرد.
کد خبر: ۳۱۲۷۷۴

به گزارش مهر، در ادامه رقابتهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر از ساعت 14:30 دقیقه امروز(جمعه) دو تیم مقاومت سپاسی شیراز و پرسپولیس تهران به قضاوت یدالله جهانبازی در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف هم رفتند که در پایان سرخپوشان تهرانی با نتیجه 2 بر یک حریف خود را شکست دادند.

محسن خلیلی در دقیقه 22 از روی یک ضربه ایستگاهی و تیاگو فراگو در دقیقه 45 از روی یک شوت راه دور، دروازه شاگردان داود مهابادی را باز کردند تا تیم علی دایی با پیروزی 2 بر صفر نیمه اول را به پایان برساند.

در نیمه دوم این مقاومت سپاسی بود که بیشترین زمان بازی را در اختیار داشت و حملات زیادی را روی دروازه مهمان تهرانی پی ریزی کرد اما درخشش میثاق معمارزاده مهاجمان این تیم را در رسیدن به گل ناکام گذاشت.

شیرازی ها که نمی خواستند چهارمین شکست متوالی خود را تجربه کنند در ادامه حملات خود و در دقیقه 3+90 توسط سیدامین موسوی به یک گل دست پیدا کردند اما این گل نتوانست مانع از رقم خوردن شکست مقاومت سپاسی شود.

شاگردان علی دایی که پنجمین برد با سرمربیگری وی را تجربه کردند، با این پیروزی 46 امتیازی شدند و مجددا به رده سوم جدول رده بندی بازگشتند تا با صدر جدول 9  امتیاز فاصله داشته باشند.

مقاومت سپاسی شیراز نیز که در هفته های ابتدایی لیگ یکی از تیم های صدرنشین بود با این شکست 32 امتیازی باقی ماند و در رده  دهم جدول رده بندی قرار گرفت.

سایر دیدارهای هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر که از ساعت 15:15 دقیقه آغاز شده است، در حال پیگیری است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها