jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۱۲۱۹۰   ۲۷ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۹:۳۹

گزارش یک پرونده قتل در تهران

تماس شوم در بامداد دوشنبه

عامل جنایت پس از قتل همسر خود، در تماس با پدر مقتول، او را در جریان جنایت قرار داد و بعد متواری شد.

بهروز هنرمند ، بازپرس ویژه قتل تهران با اشاره به این حادثه به «جام‌جم» گفت: ساعت 10:17 روز گذشته (دوشنبه) و به دنبال تماس ماموران کلانتری 109 بهارستان مبنی بر این که زن 35 ساله‌ای در محل سکونت خود در خیابان فردوسی به قتل رسیده است ، موضوع این گزارش در دستور کار قرار گرفت و با عزیمت به صحنه جنایت مشخص شد مقتول زن جوانی به نام سهیلا بوده که از چندی پیش، با مردی به نام مسعود معروف به رضوی زندگی می‌کرده است.

بازپرس شعبه 4 دادسرای جنایی اضافه کرد: بررسی در صحنه حاکی بود؛ درگیری شدیدی میان قاتل و مقتول رخ داده و زن 35 ساله با اصابت 11 ضربه چاقو ، جان خود را از دست داده است.

هنرمند بیان کرد: در مرحله بعدی از تحقیقات معلوم شد ساعت 5 بامداد مسعود، مظنون تحت تعقیب این جنایت پس از تماس با پدر سهیلا عنوان کرده که دختر او را کشته و پس از قطع تماس متواری شده است.

بازپرس جنایی تهران تصریح کرد: در بازرسی محل جنایت، مقداری از انواع مواد مخدر شامل تریاک، حشیش، ماری‌جوانا، شیشه و کوکائین کشف و ضبط شد و با دستور قضایی مبنی بر انتقال جسد به پزشکی قانونی، دستور دستگیری مسعود به عنوان مظنون در جنایت صادر شده و پلیس آگاهی تحقیق در این زمینه را آغاز کرده است.

بازپرس ویژه قتل تهران در پاسخ به پرسش خبرنگار «جام‌جم» در خصوص انگیزه‌های این جنایت گفت: از آنجا که وسایل خانه به هم ریخته بود، فرضیه‌های مختلفی مطرح است؛ از جمله این‌که عامل جنایت در جستجوی سند یا مبلغی پول بوده است؛ به طوری که برخی ضربات سطحی چاقو نیز حاکی از آزار مقتول برای یافتن چیزی بوده که عامل جنایت بشدت درپی به دست آوردن آن، تلاش می‌کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر