میلان - منچستر فردا شب

دیداری که می‌توانست فینال باشد

دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی یا دور حذفی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا فردا با برگزاری دو دیدار بین تیم های میلان - منچستریونایتد و لیون - رئال مادرید آغاز می شود که در این بین تمام نگاه ها معطوف ورزشگاه سن سیرو خواهد بود جایی که یک فینال زود رس را دو تیم بزرگ اروپا یعنی میلان و منچستر برگزار خواهند کرد.
کد خبر: ۳۱۲۱۶۲

 به گزارش ایلنا، در حالی که کارشناسان فوتبال اروپا دو تیم منچستر و میلان را جزو شانس های قهرمانی این دوره از مسابقات لیگ قهرمانان می دانستند اکنون باید شاهد حذف یکی از این دو قدرت فوتبال از ادامه لیگ قهرمانان باشند و این در حالی است که میلان در سالهای 2005 و 2007 دو بار تیم منچستر را از رسیده به قهرمانی اروپا حذف کرده است.

در همین حال گفته می شود من یونایتد در این دیدار به احتمال فراوان رایان گیگز، بازیکن کهنه کار خود را به دلیل آسیب دیدگی به خدمت نخواهد داشت و این خبری خوش برای میلانی هاست تا ناکامی خود در سری آ را با پیروزی برابر منچستر یونایتد جبران کنند. اگر چه منچستر در بازی برگشت میزبان است و این می تواند کفه ترازو را به سود شیاطین سرخ سنگین تر کند اما ایتالیایی ها در مصاف با انگلیسی ها خاطرات خوبی را دارند.

دیگر دیدار این مرحله از رقابت ها را تیم های المپیک لیون فرانسه و رئال مادرید اسپانیا برگزار خواهند کرد و هر چند که کارشناسان شانس برتری رئال را بیشتر می دانند اما در فوتبال اروپا فاصله ها آنقدر زیاد نیست که بتوان قبل از آغاز بازی ها نتیجه ایی را پیش بینی کرد.

دیدارهای برگشت این مرحله روز 19 اسفندماه برگزار خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها