jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۰۰۴۳   ۱۱ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۱

واحد مرکزی خبر: هیلاری کلینتون، وزیر خارجه آمریکا هنگام ورود به کاخ ریاست جمهوری فرانسه در پاریس جنجال آفرید. قضیه از این قرار بود که وقتی وزیر امور خارجه آمریکا وارد کاخ ریاست جمهوری فرانسه می‌شد، کفشش روی پله‌های کاخ الیزه جا ماند و عکاسان هم از این فرصت استفاده کردند و از این لحظه بسیار نادر عکس گرفتند. چنین اتفاقی پیشتر برای سیندرلا در دنیای داستانی و هنگام ترک کاخ افتاده بود، اما این‌بار کلینتون هنگام ورود به کاخ، کفش خود را جا گذاشت!

شکلات با طعم حشره

ایسنا: یک کارخانه در چین دست هر چه مبدع و مبتکر در امور غذایی را از پشت بست، چرا که این کارخانه شکلات‌هایی را به بازار عرضه کرده که داخلشان حشرات وجود دارند. یکی از روزنامه‌های چین در گزارشی از اقدام غیر‌منتظره و بی‌سابقه این کارخانه تولید شکلات و آب نبات خبر داده و اعلام کرده است این کارخانه از انواع حشرات و بندپایان برای تولید شکلات و آب نبات استفاده می‌کند. کارخانه «هاتلیکس» که سابقه‌ای طولانی در تولید و عرضه شکلات دارد، به منظور جلب مشتری اقدام به عرضه این نوع محصولات حشره‌ای کرده است.

جالب این‌که این نوع شکلات‌ها بیش از محصولات دیگر این کارخانه مورد توجه و علاقه مشتریان قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر