jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۲۲۳۱   ۱۴ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

گروه رسانه: دوبله فیلم‌های «پدر به دانشگاه می‌رود» و «گروه ادیسون» با سرپرستی اکبر منانی و ناصر تهماسب برای تلویزیون به پایان رسید.

در دوبله پدر به دانشگاه می‌رود، میرطاهر مظلومی به جای مرد ثروتمندی صحبت کرده که متوجه می‌شود، پسرش در دانشگاه دچار افت تحصیلی شده است.او تصمیم می‌گیرد هم برای مراقبت از فرزندش و هم برای گرفتن مدرک به دانشگاه برود. تحصیل همزمان پدر و پسر ماجراهایی را در پی دارد.علی منانی (جیسون)، غلامرضا صادقی (برت یانگ / لو)، کامبیز شکوفنده (رابرت داونی جونیور / درک)،‌ منوچهر زنده‌دل، شهروز ملک‌آرایی، مینو غزنوی، ناهید شعشعانی، بیژن علی‌محمدی و نادر کی‌مرام نیز در دوبله این اثر حضور داشته‌اند.گروه ادیسون، درباره 2 پلیس است به نام‌های لازروف و دید است که 2 قاچاقچی خرده‌پای مواد مخدر را در شهر دستگیر می‌کنند و یکی از آنها را بی‌دلیل می‌کشند.ناصر تهماسب ، حسین عرفانی ، افشین زی‌نوری و پرویز ربیعی از جمله دوبلورهای این فیلم هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر